X

Schody

Najważniejsze jest  dla nas dowiedzieć się jak najwięcej o Państwa potrzebach związanych z inwestycją . Rozmawiamy o szczegółach a Państwo wysyłają nam wszystkie  rysunki, zdjęcia, przydatne dla przekazania Waszej wizji. Jeśli któryś z naszych dotychczasowych modeli doskonale spełnia Wasze oczekiwania, omawiamy szczegóły stylistyczne oraz   prosimy Państwa o przesłanie rzutów pięter z projektu budowlanego   To na nich będziemy dalej pracować.

Zawsze odwiedzamy Państwa inwestycję , aby osadzić projekt w realu.

Jeśli nasza oferta spotka się z Państwa uznaniem, dopracowujemy szczegóły i terminy. Zazwyczaj wystarczy tylko jedno spotkanie, a pozostała część obsługi odbywa się zdalnie. Zawsze podpisujemy umowę i dajemy gwarancje  na wykonaną usługi. W ustalonym terminie rozpoczynamy montaż. Schody, w zależności od ich rozmiarów, przyjeżdżają na miejsce w całości lub w kilku elementach, które zostaną zmontowane na miejscu. Jakość naszych prac pozostawiamy do Państwa oceny, po czym podpisujemy protokół odbioru.

Po pewnym czasie od ukończenia realizacji zlecenia, kontaktujemy się z Państwem. Ważne jest dla nas przecież, czy schody spełniają wszelkie pokładane w nich oczekiwania. Z chęcią wysłuchujemy Państwa opinii i sugestii, odpowiadamy na pytania, służymy radą odnośnie sposobów eksploatacji i konserwacji.

Nasze przykładowe realizacje schodów

Więcej realizacji znaleźć można w naszej galerii